Ice Mastry sp.j., 43-354 Czaniec, ul. Dworska13, tel.: 33/810 98 09
W każdy poniedziałek i czwartek na naszym Facebook'u wygrywaj atrakcyjne leżaki sygnowane marką Basala. Wystarczy odpowiedzieć na 6 pytań dotyczących historii lodów. Pierwsze 5 osób wygrywa.
Wielki karton lodów, który zawsze jest pod ręką? Ice-Mastry stworzyła nowe zestawy Super Mix: Rożki, Rockefellery, Sisi oraz połączenie Miś. Kolejne ulubione lody dołączyły więc, do lodów impulsywnych skomponowanych w pyszne zestawy.
Excellent to nasze topowe lody familijne, idealne do samodzielnego przygotowanie deserów. A ponieważ wszystkie dodatki najlepiej komponują się z klasycznymi smakami, przedstawiamy Wam: puszystą śmietankę i wykwintną wanilię.
Ruszył już konkurs "Włoskie inspiracje z Basalą". Zapraszamy na naszego Facebooka do wspólnej zabawy.
Konkurs wakacyjny zbliża się wielkimi krokami. Już 27. czerwca uruchamiamy aplikację na Facebook'u. Powalcz o designerskie nagrody we włoskim stylu.

Zaczynamy kolejną letnią kampanię. W tym roku zapraszamy do włoskiej krainy Basali. Tegoroczna promocja rozpoczyna się konkursem przeprowadzonym na stronie Facebook’u https://www.facebook.com/Ice.Mastry.

Rozpoczął się nasz kolejny konkurs na Facebook’u. Pokaż, jaką przyjemność sprawiają Ci lody Ice-Mastry i wygrywaj koszulki.
 

Ruszył nasz kolejny konkurs! Na Facebook'u głosuj na swój ulubiony deser i wygrywaj zestawy plażowe.


1 | 2 | 3
 mapa strony  |  kontakt  |  archiwum aktualności
undicom.pl
strony www katowice
created by zwyklaagencja.pl and