Ice Mastry sp.j., 43-354 Czaniec, ul. Dworska13, tel.: 33/810 98 09

firma

ice mastry

ICE-MASTRY jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji lodów. Zakład powstał jako mała cukiernia w Kętach w 1975 r. Wzrastająca popularność lodów spowodowała, że firma zdecydowała zająć się wyłącznie ich produkcją. Fabryka, zbudowana w oparciu o najwyższe standardy, powstała w malowniczej, górskiej miejscowości Czaniec. Obecnie ICE-MASTRY jest jedną z najbardziej znanych polskich marek na rynku.

 

Firma od początku stawiała na wysoką jakość swoich produktów i profesjonalizm w ich wykonaniu. Doceniono to przyznając certyfikat jakości ISO oraz system oceny czystości produkcji HACCP. Lody powstają w oparciu o tradycyjną recepturę z zastosowaniem nowoczesnych maszyn. Używane są wyłącznie składniki wysokiej jakości. To wszystko gwarantuje doskonały smak.

 

Obecnie firma oferuje ponad 80 rodzajów lodów, w tym również unikatowe i niepowtarzalne produkty, jak na przykład linia „INNE”. 

 

Przedsiębiorstwo posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybucyjną oraz handlową. Produkty dostępne są zarówno w małych sklepikach, jak i sieciach handlowych. Również kawiarnie na terenie całej Polski mają w swojej ofercie lody ICE-MASTRY. 

 

Zakład angażuje się w różnego typu akcje kulturalne, wspomaga stowarzyszenia charytatywne, kluby sportowe i artystów. 

 

Pomimo ustabilizowanej pozycji na rynku, ICE-MASTRY stale poszerza swoją ofertę. Bogaty repertuar produktów to połączenie wyjątkowego smaku z wysokiej klasy produkcją.

 mapa strony  |  kontakt  |  archiwum aktualności
undicom.pl
strony www katowice
created by zwyklaagencja.pl and