O nas

ICE-MASTRY jest rodzinną firmą specjalizującą się w produkcji lodów. Zakład powstał jako mała cukiernia w Kętach w 1975 r. Wzrastająca popularność lodów spowodowała, że firma zdecydowała zająć się wyłącznie ich produkcją. Fabryka, zbudowana w oparciu o najwyższe standardy, powstała w malowniczej, górskiej miejscowości Czaniec. Obecnie ICE-MASTRY jest jedną z najbardziej znanych polskich marek na rynku.

Firma od początku stawiała na wysoką jakość swoich produktów i profesjonalizm w ich wykonaniu. Doceniono to przyznając certyfikat jakości ISO oraz system oceny czystości produkcji HACCP. Lody powstają w oparciu o tradycyjną recepturę z zastosowaniem nowoczesnych maszyn. Używane są wyłącznie składniki wysokiej jakości. To wszystko gwarantuje doskonały smak.

Obecnie firma oferuje ponad 80 rodzajów lodów, w tym również unikatowe i niepowtarzalne produkty, jak na przykład linia „INNE”.

Przedsiębiorstwo posiada szeroko rozbudowaną sieć dystrybucyjną oraz handlową. Produkty dostępne są zarówno w małych sklepikach, jak i sieciach handlowych. Również kawiarnie na terenie całej Polski mają w swojej ofercie lody ICE-MASTRY.

Pomimo ustabilizowanej pozycji na rynku, ICE-MASTRY stale poszerza swoją ofertę. Bogaty repertuar produktów to połączenie wyjątkowego smaku z wysokiej klasy produkcją.

 

 

ICE-MASTRY Sp. j.

ul. Dworska 13, 43-354 Czaniec

tel./fax 33/ 810 98 09

handel@ice-mastry.com.pl

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "ICE-MASTRY Sp. j." z siedzibą w ul. Dworska 13, 43-354 Czaniec . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko

 

(C) 2019 Ice-mastry - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - lody robimy na miejscu